הנדסה

 • הנדסת ייצור לפיתוח ותחזוקת קווי ייצור

  תיכנון קו ייצור יוגורט בשטראוס

  תיכנון קו ייצור יוגורט בשטראוס

  דרישות הייצור המתקדמות ותהליכי הייצור המורכבים, המאפיינים את העולם התעשייתי העכשווי, מחייבים מתן פתרונות של אוטומציה מתקדמת בתהליכים בתעשייה ובמכונות. על מערכות הייצור המבוקרות לספק מענה לדרישות הייצור, תוך שמירת קשר מסונכרן ובלתי אמצעי עם מערכות ה IT של המפעל.

  SOL.ID מתחזקת עבורך את קווי הייצור במפעל, לרבות מיפוי מקצועי של זרימת החומר ברצפת הייצור, ארגון עמדות העבודה, קווי הייצור ואמצעי היצור והבקרה הנדרשים. כל זאת, תוך שימת דגש על פרמטרים של  נוחות ובטיחות. בהקשר זה, התמחות החברה בתעשיית המזון והמשקאות בכלל ובמחלבות בפרט,  מעניקה לה ערך מוסף בתחזוקת קווי ייצור בתחומים הרלוונטיים, על מורכבותם הספציפית.

  ב SOL.ID מתעלים וממנפים את הידע המקצועי במנעד רחב של טכנולוגיות בקרה תעשייתיות לטובת המפעל שלך, כאשר יכולות ההנדסה והתכנון מלוות את כל מחזור החיים של הפרויקט, מתחילתו ועד סופו.

 • הנדסת חשמל- זרם חזק

  תכנון מתקנים, תשתיות, ומתקני אנרגיה מתחדשת

  תכנון מתקנים, תשתיות, ומתקני אנרגיה מתחדשת

  ל SOL.ID צוות מקצועי של מהנדסי חשמל מובילים בתחומם, המעניקים שירותים בתחום הנדסת הייצור והנדסת חשמל-זרם חזק. 

  החברה מספקת ייעוץ ותכנון מתקני חשמל, תכנון פרויקטים של תשתיות חשמל, מתח גבוה, מתח נמוך ומכשור לתעשייה כולל: תשתיות חשמל, כבילה במתח נמוך וגבוה, תכנון חדרי חשמל מתח גבוה, השנאה, לוחות חלוקה למתח נמוך, תכנון מערכות חשמל ומכשור עבור מפעלי תעשייה, מתקני אנרגיה מתחדשת כדוגמת חוות רוח וחוות סולאריות (פוטו-וולטאיות), מבני ציבור, משרדים, מעבדות ועוד.

  הניסיון המקצועי שצברה החברה מאפשר לה להתחייב לתהליכי תכנון ועבודה איכותיים, לצד עמידה מוקפדת בלוחות זמנים. הניסיון המצטבר מאפשר הבנה ברורה יותר של דרישות הלקוח משלב ניתוח הצרכים, דרך עריכת תכנון מפורט, הכנת חומרים למכרז, אומדן מתוכנן מוקפד ומדויק ועד לפיקוח עליון. כל זאת, לצד יכולת ניתוח חשבונות ושלבי העבודה של הקבלן המבצע.

אנחנו כאן בשבילך. צור קשר