שרותים

 • ייעוץ

  חטיבת הייעוץ של SOL.ID מעניקה שירותי ייעוץ כוללים לרצפת הייצור ולתהליכים בתחומי ניהול ריצפת הייצור. ייעוץ זה מתבצע לאחר ביצוע תהליך למידה מעמיק של צרכי המפעל בהווה ובעתיד, ומטרתו להביא את המפעל להגברת הפריון על ידי הגדלת היעילות בייצור, חיסכון בחומרי גלם ובנפל מוצרים ושיפור צריכת האנרגיה.

  שירותי הייעוץ כוללים ניתוח הנדסי וטכנולוגי של רצפת הייצור, זיהוי צווארי בקבוק בקווי הייצור ומציאת פתרונות יעילים לתפעול וחסכוניים במשאבים. כל זאת בשיתוף פעולה מקצועי והרמוני מול צוות המפעל.

 • תכנון

  תהליכי ייצור מורכבים ומודרניים, דרים בכפיפה אחת עם אוטומציה מתקדמת של תהליכים בתעשייה ובמכונות.

  כשמערכות ייצור מבוקרות נדרשות לתת מענה לדרישות ייצור מתקדמות שכאלו, צוות SOL.ID  נכנס לתמונה התעשייתית המורכבת, לומד את השטח לעומק ומסייע במתן פתרונות תכנון ופיתוח פורצי דרך המשפרים את רמת הביצועים של המפעל, הלכה למעשה.

 • פיתוח

  תכנון וביצוע פרויקטים בבקרה תעשייתית (קווי ייצור, רצפת ייצור, מכונות ועוד).

  ליווי פיתוח מוצרים חדשים ושיפור תהליכי ייצור של מוצרים קיימים (התמחות בתחום המחלבות).
  כתיבת תוכנה, שרות ותמיכה לבקרים מתוכנתים (PLC's) לבקרת תהליכים בתעשייה.

  ניסיון רב בעבודה עם בקרים, ציוד ותוכנות מתוצרת סימנס (Step7, TIA Portal, WinCC, PCS7)

  פיתוח אפליקציות לכל מערכות ה HMI וה-SCADA הקיימים בתעשייה להפעלה וניהול ריצפת הייצור.

  מומחים למערכות HMI ו-SCADA של Wonderware מבית Schneider Electric מערכות ה HMI  ו-SCADA של SIMENS (WinCC,SIMATIC-TI)

  מתן שרות ותמיכה למערכות בקרה קיימות במפעלי תעשיה.

  מתן פתרונות תקשורת בהתאמה לצרכי הלקוח. פתרונות תקשורת הולמים, יעילים ואמינים הינם תנאי סף לתכנון והקמה מוצלחים של מערכת בקרה תעשייתית.

 • הרצה

  כאמור, SOL.ID מלווה אותך בכל שלבי ביצוע הפרויקט, עד להשלמתו המוצלחת ואף לאחריה.

  בשלב ההרצה מגיעים מומחי החברה לאתר הלקוח, מתקינים את התוכנה החדשה או השינויים שבוצעו (לאחר שנבדקו בסימולטור) ומריצים את התהליך. הרצה זו נועדה לבדוק שהתהליך עומד בדרישות שהוגדרו ואין פגיעה/שינוי בתהליכים אחרים הפעילים באותה הסביבה.

  שלב זה מהווה את הנדבך האחרון בביצוע הפרויקט ובסיומו, הלקוח מאשר שהפרויקט בוצע לשביעות רצונו. לאחר שלב זה, נכנסת תקופת אחריות כפי שהוגדרה בחוזה ולאחריה ניתן על ידי החברה שירות של ליווי רציף באתר, תמיכה מרחוק או קריאות שרות לפתרון בעיות/תוספות/שינויים על פי דרישה. שירות זה של תחזוקה שוטפת ומתן מענה מהיר לאתגרים משתנים, מבטיח למפעל פעילות ייצור שוטפת עם מעטפת יציבה ואיתנה.

 • שירות ואחזקה

  חברת SOL.ID  מעניקה שירותי תחזוקה מתקדמים להבטחת זמינות תפעולית מלאה של מערכות הבקרה במפעל.

  צוות החברה המיומן מספק מענה לקריאות שרות ואחזקה ברמה השוטפת, כמו גם לקריאות מזדמנות לפי צרכי השעה.

  מערך השרות והאחזקה נועד להעניק את התמיכה המקצועית הנדרשת ליחידות הבקרה המותקנות באתרים השונים, זאת תוך מתן מענה מהיר ויעיל לקריאות השירות מהשטח.

  שירותים אלו, הניתנים ב SOL.ID על ידי "גב" איתן של אנשי מקצוע בקיאים, המלווים אותך לאורך הדרך, מבטיחים למפעלך פעילות יצרנית חלקה, אפקטיבית ונטולת מהמורות.

אנחנו כאן בשבילך. צור קשר